Bėgikai minėjo Karių dieną

Mažeikių bėgikų klubas „Penki kalnai“ lapkričio 13 dieną dalyvavo Tauragės bėgime Karių dienai paminėti.

Varžybose Mažeikių miestui atstovavo 16 klubo sportininkų. Bendroje įskaitoje Mažeikių klubas užėmė aukštą penktąją vietą. Ant nugalėtojų pakylos lipo trys klubo sportininkai. Linas Liaučius 6 km distancijoje savo amžiaus grupėje užėmė 2-ąją vietą, distanciją įveikęs per 27,06 min. 12 km atstumą bėgo dvi klubo atstovės – Milda Zubavičienė ir Živilė Martinkienė. Abi sportininkės visą distanciją įveikė koja kojon, tad prizines vietas nulėmė kelios sekundės dalys. M. Zubavičienė užėmė antrąją vietą (55,05 min.), Ž. Martinkienė (55,06 min.) – trečiąją. 600 m distancijas bėgo ir du mažieji sportininkai. Arijus Liaučius berniukų grupėje iki 8 metų užėmė 4-ąją vietą (3.00,30 min.), o Jurgis Vaitkus grupėje iki 10 metų užėmė 5-ąją vietą (2.41,69 min.). Nemažai klubo atstovų užėmė aukštas 4–6 vietas savo amžiaus grupėse.